top of page

KREATIVNÍ TEAMBUILDING

Pořádám kreativní kurzy pro veřejnost, a to zaměřené na kaligrafii nebo na malování akvarelem. Moje kurzy navštívilo již více než 1200 žen, mužů i dětí. Navštívila jsem 14 měst a uspořádala jsem více než 180 kurzů.

Mám za sebou spolupráci s malými živnostníky, rodinnými firmami i korporátem. Už dvakrát jsem přijala pozvání do ranní show České televize Dobré ráno.

Jsem připravená ušít na míru kreativní čas také pro váš pracovní tým a přijet za vámi do vaší firmy. Nebo se můžeme domluvit na konání kurzu na nějakém zajímavé místě v přírodě nebo v atraktivním prostředí nějakého města, do kterého si společně uděláme výlet.

Pokud vám tvořivost přijde málo lákavá, mohu workshop vést v angličtině a váš tým může kreativní čas využít
na procvičení konverzace v angličtině. Mám za sebou 20 letou praxi překladatelky.

Náplň i délku kurzu si můžete nastavit podle svého přání. Doporučený počet osob na kurz je 12. Umožní mi to věnovat se dostatečně každému z nich. Ale navýšení není nutně překážkou. Standardem u mých kurzů je to, aby si návštěvníci odnesli sebou nejen zážitek, ale i základní balíček pomůcek, které budou potřebovat doma, pokud je tvoření chytí, v což pevně věřím. Ale lze se domluvit i jinak. Catering nechávám plně ve vaší režii, protože vy znáte své kolegy nejlépe a víte, co jim ten den zpříjemní.

Těším se na vaši reakci a případné setkání.

bottom of page