top of page

KURZ KALIGRAFIE - on-line

Krasopis fixem

Kurz pro začátečníky

Jde v současné době o velmi populární styl, který kolem sebe snadno najdete, když se dobře podíváte. Spojením fixu a techniky psaní stylu písma copperplate t.j. střídání tenkých a hrubých tahů, vzniká moderní, expresivní a při tom osobité písmo, které si jistě zamilujete. Kdo má již nějakou zkušenost s psaním písma copperplate, třeba, pokud jste byli právě na mém předchozím kurzu, bude pro něj seznámení s moderním skriptem snazší a jasnější. Pokud jste krasopisem ještě nepolíbení a máte respekt
z pera a tuše, není vůbec na škodu začít právě takovou to odlehčenou formou psaní. Když vás to chytne, možná najdete snáze odvahu sáhnout i po tom namáčecím peru.

Ukážu vám i odvozené styly písma, které jsou v současné době velmi často k vidění, a to moderní kaligrafii falešnou, kdy bez pomocí jakýchkoli speciálních psaních pomůcek můžete vytvořit dojem kaligrafie klasické. Naučím vás dát písmu třetí rozměr pomocí kreativního stínování. Spolu se mnou si budete moci udělat originální jmenovky.

Je vhodný pro začátečníky. On-line verze nepokrývá výuku pro leváky (zatím).

V ceně kurzu jsou psací potřeby, které vám zašlu poštou.

Dotazy prosím posílejte na mail: renata@gebauerova.com

Kurz obsahuje 5 kapitol. Každou z nich si můžete pustit zvlášť ve chvíli, kdy potřebujte. Zde na mém webu je Členská sekce, do které dostanete přístup a videa můžete svým tempem shlédnout, kdy se Vám to hodí.

V ceně kurzu je moje osobní 15min konzultace přes skype. Dobu si osobně domluvíme předem.

PDF s písankou je součástí zásilky.

Kurz nyní nelze zakoupit. V případě zájmu prosím pište na mail.

IMG_5732.JPG
Online kurz Krasopis fixem
Online kurz Krasopis fixem
bottom of page