top of page
Boho svatební pár

Svatba je bezpochyby životní událost. Je to velmi vzácný a důležitý moment v životě ženy a muže. Navzdory trendům o soužití bez papíru patřím k těm, kteří věří v sílu a podstatu závazného vztahu.

Sama jsem do manželství vstoupila a vím, že je to Boží tajemství ve vztahu ženy a muže, které stojí za to objevovat a stávat se jeho součástí.

Návrh a výroba veškerých svatebních tiskovin - od svatebního oznámení, pozvánek ke stolu, jmenovek, menu, obálek až po čísla stolů, poděkování apod. - je součástí mého portfolia. 

Jsem připravená Vám na míru připravit svatební sadu zpracovanou v zajímavé počítačové grafice a nebo navrhnout písmo i obrázky ručně. Kaligrafická pera, pastelky, barvy, štětce jsou mi blízké a dají Vašemu svatebnímu dni opravdu originální a lidský rozměr.

 

Jste svatební agentura a máte zájem o spolupráci? Neváhejte mne kontaktovat, ráda se budu podílet na vytvoření krásného zajímavého svatebního balíčku pro Vaše klienty.

Seznam otázek pro vytvoření cenové nabídky

Níže uvádím seznam nejčastějších otázek, které mne zajímají, abych Vám mohla vytvořit předběžnou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků.

  • Počet kusů

  • Velikost a formát

  • Druh papíru

  • Upřesnění, zda Vám stačí digitální písmo nebo si ode mne přejete texty navrhnout ručně. Ručně psaný text se spolu
    s ostatní grafikou poté vytiskne. Nebo zda máte zájem
    o čistou ruční práci a chcete každé oznámení psát ručně.

  • Jde pouze o oznámení nebo máte zájem i o další svatební tiskoviny jako jsou obálky, jmenovky na stůl, pozvánka k obědu/párty, menu, svatební noviny atd.

  • Termín dodání

IMG_1548.jpg

Svatební oznámení na míru pro Vás začnu zpracovávat, jakmile odsouhlasíte cenovou nabídku a poptávku potvrdíte. Tím se stane závaznou a požádám Vás o uhrazení zálohy ve výši 40%
z předběžné cenové nabídky.

Jakmile je dílo hotové a Vy potvrdíte, že může jít do tisku, vystavím Vám fakturu na zbytek objednávky a jakmile je tato uhrazena, tiskoviny jdou do výroby.

Doba tisku se pohybuje od 1-2týdnů. V případě urgence lze domluvit dříve, ale bez záruky. Jsem závislá na ochotě a časové vytíženosti tiskárny.

Poté, co tiskoviny dorazí z tiskárny, je obratem posílám Vám. Balíčky posílám Českou poštou doporučeně, jako Balík do ruky nebo EMS, podle Vašeho přání.

Pokud máte možnost tisknout sami, lze se domluvit na dodání grafiky pouze v digitální podobě. Cenu podle toho upravuji.

bottom of page