O MNĚ

Jsem především Boží dítě, pak žena patřící jednomu muži, máma dvou dětí, milovnice zahrady a nakonec i velmi tvořivá duše.

Jmenuju se Renáta Gebauerová a jsem z Ostravy.

Věnuji se designu, ilustraci, kaligrafii, šití a kdo ví čemu ještě.  V Ostravě Porubě jsem otevřela Ateliér Písmodílna, kde vznikl prostor pro kreativní kurzy a nejen ty moje vlastní. Sledujte můj IGFB nebo se přihlaste k odběru mého ZpravodajeV případě, že máte zájem o cokoli z mé nabídky, neváhejte mne kontaktovat se svým přáním.

Některé věci, které tady najdete, lze rovněž zakoupit na Fler.cz

Kdysi jsem si přála mít blog s nějakým zajímavým názvem a přitom nesáhnout rovnou po angličtině. Název Renchinchay vznikl jako nápad už v dobách pravidelných zkoušek naší kapely. 
Bylo zvykem, že jsem na každé zkoušce pro všechny dělala a nosila čaj, který byl u členů kapely v oblibě - možná pro svou ovocnou sladkou chuť, která zpěvákům prospívá. Jakmile jsem vytáhla termosku, zazněla hláška: "Á, Renčin čaj!" Dělali jsme si legraci, že tak jednou kapelu nazveme, ale měli jsme ještě všech pět pohromadě a počkali si na duchaplnější jméno. Ovšem nálepka Renčinčaj už mi zůstala, tak jsem to využila a od roku 2008 jsem ji používala jako svoji značku, ačkoli mírně poangličtiněnou.

Po deseti letech jsem ji však zrušila a funguji již pouze pod svým jménem. A tak to i zůstane.

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
IMG_9896_edited.jpg
Dobré ráno česká televize gebauerová