top of page

O MNĚ

Jsem především Boží dítě, pak žena patřící jednomu muži, máma dvou dětí, milovnice zahrady a nakonec i velmi tvořivá duše.

Jmenuju se Renáta Gebauerová a jsem rodačka z Ostravy.

Jsem grafická designérka se specializací na kaligrafii, kterou rovněž vyučuji, a to ve vlastním ateliéru v Ostravě.

Věnuji se ale i designu, ilustraci, šití, focení apod. Svatební tiskoviny na míru jsou rovněž moje zaměření. Mé kurzy písma už prošlo více než 1200 mužů, žen i dětí. Navštívila jsem s nimi už 14 měst a počet odučených kurzů přesáhl číslo 180. Nabízím kurzy veřejné, individuální i online. Kreativní kurz na míru pro firemní teambuilding není výjimkou.

Trávit čas s lidmi a společně si oddechnout u tvorby je moje srdcová záležitost a stále vracející se spokojení kurzisti jsou potvrzením, že to má cenu, a tak to chci dělat dál.

Mám za sebou spolupráci s malými živnostníky, rodinnými firmami i korporátem. Dvakrát jsem přijala pozvání do Dobrého rána České televize.

Pokud byste rádi využili mých dovedností, napište mi. Ráda se pustím do Vašeho projektu, ať je to logo, svatba, potisk látky, rodokmen nebo zápis do kroniky.

IMG_9896_edited.jpg

Kdysi jsem si přála mít blog s nějakým zajímavým názvem a přitom nesáhnout rovnou po angličtině. Název Renchinchay vznikl jako nápad už v dobách pravidelných zkoušek naší kapely. 


Bylo zvykem, že jsem na každé zkoušce pro všechny dělala a nosila čaj, který byl u členů kapely v oblibě - možná pro svou ovocnou sladkou chuť, která zpěvákům prospívá. Jakmile jsem vytáhla termosku, zazněla hláška: "Á, Renčin čaj!" Dělali jsme si legraci, že tak jednou kapelu nazveme, ale měli jsme ještě všech pět pohromadě a počkali si na duchaplnější jméno. Ovšem nálepka Renčinčaj už mi zůstala, tak jsem to využila a od roku 2008 jsem ji používala jako svoji značku, ačkoli mírně poangličtiněnou.

Po deseti letech jsem ji však zrušila a funguji již pouze pod svým jménem. A tak to i zůstane.

  • LinkedIn Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
Dobré ráno česká televize gebauerová
bottom of page