Co se aktuálně děje

March 22, 2017

Předminulý víkend proběhl v Praze dvoudenní jarmark ručně dělaných výrobků Fleroffline 2017. Zhruba 110 prodejců z portálu Fler.cz přivezlo svoje výrobky do nově zrekonstruované haly C na Balabence a přitáhlo na tento výjimečný trh stovky zvědavých pražanů. Vlastně ani nevím, jak se mi povedlo se mezi tyto vyvolené dostat, ale jsem moc ráda, že jsem tam byla a že jsem mohla tváří v tvář poznat a prohodit pár vět s jinými prodejci, které člověk právě z Fleru zná, se kterými si tu a tam něco napíše přes komentáře nebo Facebook. Je moc fajn vidět mnohé ručně dělané věci na živo a hlavně sdílet zkušenosti toho, řekněme si upřímně, trochu šiblého uměleckého života.

Můj záměr byl fotit a dokumentovat trošku víc než je u mne zvykem, ale nakonec mi selhala kamera, takže jsem skončila na pár téměř nepoužitelných fotkách. No co už. Co bylo, bylo, jdeme dál.

 

Bylo mi velkým povzbuzením a asi i výzvou objevovat, že jsou i mezi zákazníky v Praze potenciální zájemci o kurzy kaligrafie. Opravdu mne zaskočilo, že mají lidé takový zájem, že jsou ochotní přijet i do Ostravy. Ačkoli dnes už jsou ty vzdálenosti relativní. Tři hodiny ve vlaku utečou jak voda. Takže jsem hned otevřela další termíny kurzů v květnu a laškování s myšlenkou uspořádat kurz v Praze se pomalu proměňuje ve skutečnost. Pokud patříte i Vy mezi ty, kdo mají zájem se se mnou potkat při krásném psaní, budu ráda, když mi napíšete mail. Zatím to vypadá na 3. 6. 2017. Ještě termín potvrdím a pak hned vyvěsím na web i FB přihlášky. Jsou takoví, kteří mě do toho povzbuzovali už dříve (Díky Danko) a já hloupá nad tím mávala rukou. Slibuju, polepším se.

 

 

 Za týden se s některými z vás potkáme na dalších kurzech v Ostravě a já se opravdu moc těším. V neděli ten stejný víkend tj. 26. 3. vezmu svoje fidlátka a přivezu je na handmade jarmark do hotelu Rudolf v Havířově. Kdo jste z okolí, neváhejte a přijeďte. Velikonoce se blíží a bude tam spousta věciček, které mohou rozjasnit váš po jaru dychtící domov.

 

 

 

Please reload

poslední příspěvky

July 6, 2017

Please reload

štítky
Please reload

najdete mě na
  • fler
  • Facebook Classic
  • Pinterest Social Icon

© 2020 Renáta Gebauerová. renata@gebauerova.com                                                                                                                    

  • Facebook - Renchinchay
  • Instagram - Gebauerová
  • Google+ - Renáta Gebauerová
  • LinkedIn - Renáta Gebauerová
  • Pinterest - Renchinchay